Niedziela 30.06.2024 - XIII Niedziela Zwykła B

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela, 30.06.2024 – XIII Niedziela Zwykła B

Liturgiczne obchody tygodnia:

 • Niedziela (30.06.2024) ➜ XIII Niedziela Zwykła
 • Środa (03.07.2024) ➜ Święto Św. Tomasza, apostoła
 • Sobota (06.07.2024) ➜ Wspomnienie błog. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
 • Niedziela (07.06.2024) ➜ XIV Niedziela Zwykła

Bóg zapłać mieszkańcom z placu: PIERONKA, U STAREGO WÓJTA i KULAWEGO za ofiarę mszy św., za pokrycie kosztów wystroju Kościoła i sprzątania świątyni. Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: JANOTY.

Dzisiaj:

 • ostatnia niedziela miesiąca o godz. 15.00 msza św. w intencji Róż
 • o godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe, wypominki i Msza św. wieczorna
 • w zeszłą niedzielę Siostry Boromeuszki na Przedszkole w Kępnie uzbierały 13 334,70 zł + 20 funtów ang. + 1 600 zł. wpłata na konto. Siostry składają serdeczne podziękowania za Waszą życzliwość i ofiarność.

W tygodniu:

 • WYPOMINKI ROCZNE czytamy w niedzielę 15 minut przed mszami św. o godz. 7.00, 10.30, 12.00 i 18.00
 • w dni powszednie okazja do spowiedzi św. 15 minut przed rannymi mszami św. oraz od godz. 17.30 do godz. 17.55
 • w poniedziałek - Nabożeństwo do św. Marcina po mszy św. o godz. 18.00
 • we wtorek - Msza św. za zmarłych polecanych w czasie pogrzebu o godz. 18.00
 • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po mszy św. o godz. 18.00

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca:

 • - w I czwartek – od godz. 17.00 Godzina Święta prowadzona przez Róże Kobiet w wyznaczonym porządku w intencji powołań kapłańskich i zakonnych zwłaszcza z naszej Wspólnoty, w tym czasie okazja do spowiedzi św.
 • - w I piątek – rano po mszy św. o godz. 6.15 odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, od godz. 8.15 Kapłani odwiedzą Chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. oraz do prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu zakończona Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, błogosławieństwem Eucharystycznym i Mszą św.
 • - w I sobotę - oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. o godz. 18.00 w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam, Ojczyzny i w intencji Wspólnoty Szkaplerza św. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec święty z rozważaniami oraz adoracja do godz. 21:00 zakończona Błogosławieństwem Eucharystycznym i Apelem Jasnogórskim.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę.

Przypominamy o właściwym parkowaniu po jednej stronie drogi prowadzącej do głównego wejścia do kościoła, aby w razie potrzeby karetka mogła spokojnie dojechać do zakrystii.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA

ŻYCZĄ DUSZPASTERZE