Niedziela 14.04.2024 - III Niedziela Wielkanocna (Niedziela biblijna)

Niedziela, 14.04.2024 – Niedziela Biblijna

Liturgiczne obchody tygodnia:

• Niedziela (14.04.2024) ➜ III NIEDZIELA WIELKANOCNA (Niedziela Biblijna)
  • Niedziela (21.04.2024) ➜ IV NIEDZIELA WIELKANOCNA(Niedziela Dobrego Pasterza)

Bóg zapłać mieszkańcom z placu: PEKA i WOLNIAKA za ofiarę mszy św., za pokrycie kosztów wystroju Kościoła i sprzątania świątyni. Na ten tydzień o podjęcie tego trudu prosimy rodziny z placu: GALICY i KRAMARZA

Dzisiaj:

• dzisiaj Niedziela Biblijna
  • dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo, wypominki i Msza św. wieczorna

W tygodniu:

• WYPOMINKI ROCZNE czytamy w niedzielę 15 minut przed mszami św. o godz. 7.00, 10.30, 12.00 i 18.00
  • w dni powszednie okazja do spowiedzi św. 15 minut przed rannymi mszami św. oraz od godz. 17.30 do godz. 17.55
  • w poniedziałek - Nabożeństwo do św. Marcina po mszy św. o godz. 18.00
  • we wtorek - Msza św. za zmarłych polecanych w czasie pogrzebu o godz. 18.00
  • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po mszy św. o godz. 18.00

Dzisiaj druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Pragnę pionformować, że ani Gmina, ani Parafia nie ponoszą winy związanej z przeniesieniem terminu reonowacji wieży, sygnaturek i orynnowania kościoła. Wykonawca dokumentacji poinformował nas, że kwestie dokumentacji i prawnych zgód się przeciągnęły, a teraz kwestia ochrony nietoperzy sprawiły, że ostateczny termin wykonania prac remontowych, aby dofinansowanie nie przepadło jest ustalone na październik, listopad.

Za tydzień na mszy św. o godz. 12.00 chrzty i roczki.

W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca Przyjaciele Najświętszego Sakramentu zapraszają na Adorację Pana Jezusa po mszy św. o godz. 12.00 do godz. 17.45.

Za tydzień ministranci będą po mszach św. zbierać ofiary do puszek na Radio Anioł Beskidów.

Zachęcamy do kupowania gazet religijnych, w których można znaleźć wiele ciekawych artykułów pogłębiających naszą wiedzę.

Przypominamy o właściwym parkowaniu po jednej stronie drogi prowadzącej do głównego wejścia do kościoła, aby w razie potrzeby karetka mogła spokojnie dojechać do zakrystii.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI ORAZ CAŁEGO TYGODNIA

ŻYCZĄ DUSZPASTERZE